„Jeżdżę z głową”
piątek, 09 lutego 2018 00:51

„Jeżdżę z głową” – nauka jazdy na nartach

Sześciu uczniów klasy czwartej wzięło udział w projekcie „Jeżdżę z głową”, który był współfinansowany ze środków województwa małopolskiego. Zajęcia odbywały się na stoku narciarskim „Jastrzębia” koło Ciężkowic. Nasi uczniowie brali lekcje wspólnie z uczniami z Uszwi, Biesiadek i Lewniowej, co zaowocowało nowymi przyjaźniami. Na ostatnich zajęciach odbył się egzamin, którzy wszyscy uczniowie z Gosprzydowej zdali za pierwszym razem! Podczas kursu nauczyli się nie tylko różnych technik i sztuczek, ale przede wszystkim Dekalogu Narciarza – 10 zasad bezpiecznej jazdy na stoku. Kurs zakończył się rozdaniem dyplomów i poczęstunkiem zorganizowanym przez właścicieli stoku.

Monika Wiśniowska