Sprzątanie świata
wtorek, 24 września 2019 22:08

„Sprzątanie świata – Polska 2019”

Akcja „Sprzątania świata – Polska 2019” w naszej szkole odbyła się 20 i 23 września. Co roku akcja ta gromadzi naszych uczniów wokół wspólnego celu jakim jest uczynienie świata piękniejszym i bardziej kolorowym. Organizatorzy w porozumieniu z wychowawcami klas dokładnie przygotowali przebieg całej akcji, aby zebrać pozostawione odpady i podjąć się trudnego zadania ich segregacji. Działania te angażują naszych uczniów walce o czystość najbliższej okolicy, by ponownie stała się przyjazna dla środowiska. Zgromadzone śmieci, uporządkowane i przeliczone zostały przekazane służbom porządkowym.

Jan Wilk

zobacz więcej...

 
Valid XHTML & CSS | Template Design ah-68 | Copyright © 2009 by Firma. Strona umieszczona na serwerze - Vipserv.org