Konkurs Bożonarodzeniowy
piątek, 20 grudnia 2019 14:59

Konkurs na najładniej udekorowaną świątecznie klasę

Samorząd Uczniowski zorganizował kolejną edycje konkursu na najładniej udekorowaną świątecznie klasę.

Wszyscy uczniowie podeszli do rywalizacji z dużym zaangażowaniem. Przygotowania do konkursu trwały nawet dwa tygodnie. Jury składające się z nauczycieli (oprócz wychowawców) oraz pracowników szkoły miało bardzo trudną decyzję do podjęcia. Klasom przyznawano punkty za wkład pracy, samodzielność, użycie materiałów naturalnych i tradycyjnych technik oraz ogólne wrażenie.

Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

miejsce I – klasa ósma

miejsce II – klasa pierwsza

miejsce III – klasa piąta

Różnice punktowe pomiędzy poszczególnymi klasami były bardzo niewielkie. Tym bardziej wszystkim dzieciom należą się wyrazy uznania. Samorząd Uczniowski ufundował skromne nagrody dla wszystkich uczniów oraz dla trzech najlepszych klas.

Monika Wiśniowska

zobacz więcej...

 
Valid XHTML & CSS | Template Design ah-68 | Copyright © 2009 by Firma. Strona umieszczona na serwerze - Vipserv.org