WYNIKI KONKURSU – Małopolskie Telenty
piątek, 05 czerwca 2020 10:11

WYNIKI KONKURSU – Małopolskie Telenty

Jak już większość naszej społeczności szkolnej wie że prawie wszystkie szkoły z Gminy Gnojnik biorą udział od września 2019 roku w zajęciach pozalekcyjnych w projekcie Małopolskie Talenty - Nasza szkoła również Laughing . Są to zajęcia z matematyki prowadzone metodą projektu z wykorzystaniem strategii PBL – problem based learning – uczenie się w oparciu o problem - strategii edukacyjnej, która cechuje się tym, że uczymy się poprzez rozwiązywanie problemu. Realizuję z uczniami projekt edukacyjny nie tyle dla uzyskania określonego produktu końcowego lecz przede wszystkim dla rozwiązania problemu, a poszukiwanie tego rozwiązania pozwoli nabyć uczniom określone umiejętności i poszerzyć wiedzę w danym obszarze tematycznym objętym projektem.

W tym roku ze starszą grupą - Etapem II czyli z dziewczynami z klasy 7 i 8:

Karoliną Paprotą,

Julią Serafin,

Justyną Gajec,

Justyną Pasek.

Wzięłyśmy udział w konkursie na najlepszy projekt edukacyjny zrealizowany w Centrach Wsparcia Uczniów Zdolnych, którego przedmiotem jest prezentacja wybranego projektu - tematu, zrealizowanego podczas zajęć pozaszkolnych zakresu kluczowych kompetencji przedmiotowych czyli w naszej szkole – z matematyki.

Temat jaki zrealizowałyśmy i wybrałyśmy do konkursu to: Jak ozdobić szkolne korytarze wykonując obrazy mozaikowe różnymi technikami?. Wspólnie stworzyłyśmy prezentację multimedialną pokazującą naszą pracę.

1 czerwca został rozstrzygnięty konkurs i… zdobyłyśmy 1 nagrodę otrzymując maksymalną liczbę punktów możliwych do zdobyciaLaughing. Bardzo gratuluję dziewczynom i życzę dalszych sukcesów Laughing. Przewidziane są atrakcyjne nagrody rzeczowe. Jeszcze raz gratulujęLaughing

Agnieszka Szot

wyniki_konkursu_2020_nowe

 
Valid XHTML & CSS | Template Design ah-68 | Copyright © 2009 by Firma. Strona umieszczona na serwerze - Vipserv.org