Łańcut
poniedziałek, 27 lipca 2009 22:15

Łańcut – 25 października 2007 r.

25 października wybraliśmy się w podróz śladami historii na zamek w Łańcucie.
Zwiedzając zamkowe sale byliśmy oczarowani bogactwem i przepychem wystroju. Wsłuchani w opowieści przewodnika siłą wyobrażni przenieśliśmy się w dawny świat balów, rautów i przechadzek po wspaniałym przyzamkowym ogrodzie, który mienił się w promieniach słońca tysiącem barw jesieni. Duże wrażenie robiła również powozownia, która przypomonała nam dawny salon samochodowy. Poznaliśmy jak dawniej podróżowano. Dzień zakończył się wspólnym grillem i powrotem do domu.
Pobyt w Łańcucie pozostanie w pamięci miłym wspomnieniem i niezapomnianą lekcją historii.

zobacz więcej...

 
Valid XHTML & CSS | Template Design ah-68 | Copyright © 2009 by Firma. Strona umieszczona na serwerze - Vipserv.org