14 68 49 168
szkola@gosprzydowa.pl

Wyszukiwarka

Zakończenie roku szkolnego

Wczoraj Aktualności

26 czerwca pożegnaliśmy kolejny rok intensywnej pracy, wyzwań i wspaniałych sukcesów. W Szkole Podstawowej im. Jana Brzechwy w Gosprzydowej odbyła się uroczysta akademia, która oficjalnie rozpoczęła upragnione wakacje.

Uroczystość zgromadziła całą społeczność szkolną: dyrekcję, grono pedagogiczne, pracowników szkoły, dumnych rodziców oraz – najważniejszych w tym dniu – naszych uczniów.

Słowa uznania i podziękowania

Część oficjalną otworzyło przemówienie Pana Dyrektora, który podsumował minione dziesięć miesięcy. Był to czas pełen nauki, rozwijania pasji, ale też budowania pięknych relacji. Padło wiele ciepłych słów uznania pod adresem nauczycieli za ich trud i serce włożone w edukację, a także rodziców, których wsparcie jest nieocenione w codziennym życiu szkoły.

Najbardziej wyczekiwanym momentem było wręczenie świadectw z wyróżnieniem, nagród za wysokie wyniki w nauce, stuprocentową frekwencję oraz sukcesy w konkursach przedmiotowych i zawodach sportowych. Gromkim brawom nie było końca!

Emocjonalne pożegnanie ósmoklasistów

Tegoroczna akademia miała szczególny charakter dla uczniów klasy ósmej. Dla nich był to ostatni dzwonek w murach naszej szkoły. Ich program artystyczny był pełen ciepłych słów, podziękowań i odrobiny humoru.

Młodsi koledzy z klasy VII pożegnali absolwentów tradycyjnymi upominkami, życząc im powodzenia w szkołach ponadpodstawowych. Każdy ósmoklasista został specjalne pożegnany w bardzo wesoły i żartobliwy sposób!

Kolorowe i radosne wakacje!

Po spotkaniach z wychowawcami w klasach, uczniowie z uśmiechami na twarzach ruszyli ku letniej przygodzie.

Wszystkim uczniom, nauczycielom oraz rodzicom życzymy bezpiecznych, słonecznych i pełnych niezapomnianych wrażeń wakacji. Odpoczywajcie mądrze, zbierajcie siły i wracajcie we wrześniu z nową energią do działania!

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia w naszej galerii.

Monika Wiśniowska - Schreyner